Dzień Kobiet (2014 rok)

                                                                              Boduszewo     7/ 8marca 2014

Była Agnieszka , Alina, Beata, Donata, Dorota, Danusia, Elżbieta, Ewa, Genia, Helena, Iwona, Irena, Kinga, Krysia, Marysia i Marysia, Maja, Monika, Regina, Stasia, Teresa, Wiesia, Wiktoria z Babcią, Violetta i Zosia. I był też Marek K.,  który…. domyślcie się sami  i obdarował nas kwiatami i miłymi życzeniami. To było urocze Panie Marku K.

Prawda, że była nas spora gromadka…

Małe Spa dla kobiecych rąk i Quiz z wiedzy  ogólnej i powszechnej o naszej wsi-Boduszewie, które rozciąga się od Polnej przez Kozi Rynek po Kamczatkę .Wsparcia merytorycznego udzielały nam nasze rodowite boduszewianki – pani Helena Felerska i Danusia Kaczmarek.
Przechwalałyśmy się kto potrafi doić krowę a kto kozę [wyniki 13-4]. Kto nie wiedział czyli nie zaglądał na naszą stronę internetową, to się dowiedział ilu mamy mieszkańców, ile domów, ilu sołtysów było od II Wojny Światowej, i że tylko dwie kobiety podjęły się tej zaszczytnej ale bardzo trudnej funkcji.

Tematy do rozmów przy serach i deserach rozmnażały się jak przysłowiowe grzyby po ciepłym deszczu, więc pora zrobiła się całkiem późna gdy całą grupą przeniosłyśmy się z dysputą do kuchni.     I jak to kobiety , solidarnie same sobie naszykowałyśmy, nabałaganiłyśmy to i same sobie posprzątałyśmy.

PS.
Podziękowania dla tych Panów, którzy przejęli opiekę nad dziećmi , by ich Panie mogły  uczcić swoje święto.

zdjęcia:

http://boduszewo.kraina3rzek.pl/galeria/dzien-kobiet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>